Witamy w cukierni Fiore

Codziennie 10:00-20:00, ul. Kazimierza Wielkiego 17b, 37-700 Przemyśl, tel. 16 675 12 22

Poznaj nas


Nasza słodka tradycja sięga 1986 roku, kiedy to otworzyliśmy mały kiosk z lodami włoskimi, zwanymi potocznie „z automatu”. Od tego czasu trochę się zmieniło, powstała Cukiernia z kawiarnią i letnim ogródkiem, wprowadziliśmy nowoczesne technologie, dzięki którym stale się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę. Jedna rzecz pozostała niezmienna – ludzie! Większość naszych Pracowników jest z nami od samego początku, inni kilkanaście lat, wszyscy tworzymy zgraną „Rodzinę Fiore”. Odwiedźcie nas, aby poczuć tą rodzinną atmosferę i spędzić miło czas, rozkoszując się ciastami, lodami, kawą i wieloma słodkimi deserami. Zdobyte przez nas wyróżnienia i certyfikaty potwierdzają najwyższą jakość naszych wyrobów, ale zadowolenie naszych drogich Gości jest dla nas największą nagrodą. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Nasz zespół

Historia

       W 1986 roku w małym kiosku rozpoczęliśmy naszą przygodę z cukiernictwem. Początki były skromne: jeden automat marki Carpigiani do lodów włoskich, drobny sprzęt pomocniczy i jedna lodówka. Z czasem zaczęliśmy produkować również lody rzemieślnicze, tzw. gałkowe. Lodziarnia „Domino” została przyjęta przez mieszkańców Przemyśla z ogromnym entuzjazmem, który trwa do dziś.

       Od zawsze zależało nam na tym, aby nasze produkty charakteryzowała najwyższa jakość, dlatego też stale inwestowaliśmy. Kupiliśmy lepsze urządzenia, jeździliśmy do Włoch, aby poznawać kolejne tajniki sztuki mrożenia lodów oraz kolekcjonowaliśmy profesjonalną literaturę.

W 2003 roku wybudowaliśmy Cukiernię-Kawiarnię.

Był to moment, który uznaliśmy za odpowiedni, aby móc zaproponować naszym Klientom nowe produkty oraz stworzyć przestrzeń do jeszcze milszego spędzania czasu. Zmieniliśmy nazwę na „Fiore”, która pochodzi z języka włoskiego i oznacza „kwiat”, kojarzący się z naturą i świeżością.

       Obecnie posiadamy doświadczenie w mrożeniu około

50 smaków lodów, w tym, oprócz tradycyjnych, m.in. marchewkowe, ogórkowe i buraczkowe. Ponadto w ofercie mamy szeroki wybór ciast, tortów i deserów, a także wyjątkową, świeżo parzoną kawę. Nasi Klienci mogą korzystać również z letniego ogródka z zadaszeniem i parasolkami, a dla najmłodszych do dyspozycji przygotowaliśmy plac zabaw. Do zobaczenia we Fiore!

Certyfikaty i Nagrody:

  • 2015 r. – 1-wsze miejsce w plebiscycie Portalu Przemyskiego „Przemyskim Smakiem” w kategorii Cukiernia/Kawiarnia.
  • 2014 r. – 1-wsze miejsce w rankingu zumi.pl „Najlepsze lody w Polsce”.
  • 2007 i 2008r. – Certyfikat „Smaczne Bo Podkarpackie”.
  • 2004 r. – Tytuł „Przemyski Lider Przedsiębiorczości”.
  • 1996 r. – Tytuł „Lodziarnia Miesiąca” w ogólnopolskim rankingu przyznany przez Przegląd Piekarski i Cukierniczy.

Nasi Cukiernicy


Przedstawiamy Wam nasz Zespół. Nasi Cukiernicy to ludzie z prawdziwą pasją i miłością do cukiernictwa, którzy wkładają całe serce we wszystko co robią. Swój fach zdobywali przy współpracy z polskimi i włoskimi mistrzami, są prawdziwymi profesjonalistami.

Agnieszka Golańska

Kierownik Produkcji Ciast

Monika Martowicz

Bożena Bajda

Katarzyna Marciniak

Małgorzata Wojdyła

Małgorzata Kędzierska

Anna Maciupa

Anna Stec

Bogusława Radochońska

Barbara Cwynar

Filmy z naszych realizacji


Multipla


Fiat Multipla z 1957 roku jest maskotką naszej Cukierni, nawiązuje do włoskiego stylu lokalu.